Пән мұғалімі: Маханбетжан Маржан
Пән: Биология пәнін ағылшын тілінде оқыту
Сынып: 8
Сабақ жоспары
Сабақтың тақырыбы |
Жасушаның құрылысы мен түрлері. Өсімдік және жануарлар ұлпалары. |
Типы и структуры клетки.
Ткани растений и животных. |
Cell structure and types
Plant and animal tissues | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Мақсаты |
Оқушылар жасушаның құрылысы мен өсімдік және жануар ұлпасымен танысады | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Күтілетін нәтиже |
Оқушылар ұлпа мен жасушаның маңызын түсінеді | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың түрі |
Кіріктірілген сабақ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сілтеме |
8-сынып Билингвальный учебник BIOLOGY. Астана-кітап баспасы.2017жыл Авторлары. Эрметов Б,Сагинтаев А,Кенджи Б, Ахметова А, Нуралиева Л, Джилкайдарова А,Кәрімова Н | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Қолданылатын әдістер |
жұптық жұмыс, топтық жұмыс, жаттығу жасау, бағалау, мәтінмен жұмыс, тапсырма орындау, кері байланыс, психологиялық жаттығу. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Керекті жабдықтар |
жұмыс қорабы, оқулық, суреттер, презентация power point, қосымша әдебиеттер, интербелсенді тақта.
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ барысы: Procedure of the lesson:
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Р\с |
Сабақтың кезеңдері |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Уақыты | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 |
Ұйымдастыру Organisation
|
Оқушылармен амандасу -Сәлеметсіздер ме!
Кім жоқ Who is absent today?
|
Оқушылар мұғаліммен амандасады. Students welcome the teacher. Ағылшын тілінде-Good morning!
|
2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 |
Үй жұмысын тексеру Checking hometask
|
Өткен сабақта қандай тақырып өттіңдер? What did we learn on the previous lesson?
|
Оқушылар орындаған тапсырманы көрсетеді
Students show their tasks |
5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 |
Жаңа сабақ Бүгінгі тақырып Today our topic is? |
Жасушаның құрылысы мен түрлері. Өсімдік және жануарлар ұлпалары. Cell structure and types
Plant and animal tissues |
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 |
Сабақтың басы The beginning of the lesson |
Суретпен жұмыс жасаймыз Work with the pictuve |
Оқушылар берілген суретке жауап береді. Students will answer in the picture |
10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 |
Сабақтың ортасы Middle of the lesson
|
|
Оқушылар жаңа сөздерді жазып алады. Students write the new words. |
15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 |
Сабақты қорытындылау Fixation of material |
Рефлексия, Reflection Кері байланыс
|
Оқушылар берілген кестені толтырады. Students complete the table Оқушылар орындап болған тапсырманы көрсетеді. Students show their tasks |
8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||